Lot samolotem z pamiątkowym filmem video - Rybnik

O nas

 

ChceLatac.pl to specjalistyczny katalog branżowy, w którym aerokluby i ośrodki szkolenia lotniczego mają możliwość zaprezentowania swojej działalności oraz zamieszczania ogłoszeń o prowadzonych kursach i szkoleniach lotniczych.

Zgromadzona w serwisie ChceLatac.pl oferta szkoleń z całej Polski zawiera szkolenia dla osób początkujących, które chcą uzyskać pierwsze licencje i uprawnienia lotnicze, a także szkolenia dla osób zaawansowanych, które posiadają już jakąś licencję lub świadectwo kwalifikacji i chcą kontynuować swoją edukację lotniczą w celu zdobycia kolejnego uprawnienia bądź licencji. Zastosowanie odpowiednich kryteriów wyszukiwania pozwala na wybranie, np. najniższej ceny, dogodnej lokalizacji i terminu danego kursu lub szkolenia.

 

Osobom, które nie wiedzą  w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z lotnictwem, pomocne będą wiadomości zawarte 
w zakładkach Jak zacząć latać? oraz Gdzie się szkolić?

Podstawowe informacje o wymaganiach zdrowotnych, uprawnionych do przeprowadzania tych badań centrach medycznych 
i lekarzach znajdują się pod hasłem Badania lotniczo-lekarskie.

Wszystkim użytkownikom serwisu ChceLatac.pl życzę powodzenia w realizacji lotniczych planów i spełnienia marzeń!

Aerokluby, ośrodki szkolenia lotniczego oraz firmy i instytucje związane z lotnictwem zapraszam do miłej i długotrwałej współpracy. 


Z lotniczym pozdrowieniem!

Krzysztof Sondej

kontakt@chcelatac.plTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej